Sarteks Grup Örgü Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ.

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle geniş ürün yelpazesi, deneyimli teknik kadro, son teknoloji makine parkuru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerimizin rekabet gücünü artırıyoruz. En hızlı üretim ve en hızlı lojistik firmaları ile iş ortaklarımıza çözümler sunuyoruz.
 
Sarteks Group olarak ticari balıkçılık ve tekstil alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Kapsamlı ürün yelpazemizle kurşun külçe, kurşun kütük, kurşun şerit blokları, kurşun bilye kurşun levha, kurşun hatları, kurşun teller, kurşun zincir, kurşun çubuklar, halkalar, balık ağı, çinko bant, şamandıra hattı üretiminde uzmanız. Fabrikamızın faaliyet alanı 1800 metrekare olup, gerekli tüm donanıma sahiptir. Aylık 150 ton kurşun üretim hacmimiz ve özverili, deneyimli ve donanımlı çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
 
Yenilikçi ve rekabetçi olmayı her zaman ön planda tutarız. Müşteri odaklı çalışarak binlerce çözüm üretiyor, sürekli olarak alternatif ürün ve teklifler sunabiliyoruz. Dünya pazarındaki değişim ve yenilikleri yakından takip ederek, dünyanın her yerindeki müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretiyoruz. Sürekli olarak daha çevreci alternatif ürünler geliştiriyor, iş ortaklarımıza yenilikçi ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Sektöründe lider firma olarak her zaman en iyiyi hedefleyen ve sürekli üreten bir dünya devi firma olma yolundayız.